MARKANIZ
Hoşgeldiniz

"Bu eserler sanat, eserleri ortaya çıkaranlar ise sanatçıdır".

Hizmet ve ürün olarak daha da fazlasını vermek istediğimiz için “…bi’ fırından fazlası…” mottosu ile kurulduğumuz günden beri tüm fırın cafe’ lerimizi mutlu anlar ve hoş tatlar sunma arzusuyla açıyoruz.e

  • Biz de, kendimizi en iyi şekilde göstermek ve sektörde ayrışmak için tüm üretkenliğimizi kullanıp özgün tatlar ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.
  • Kendimize sanatçı demek istemiyoruz ama fırıncılığı bir sanat olarak görüyor, sunduğumuz tatlar ile size “bunlar gerçekten sanat eseri” dedirtmek istiyoruz.

Neden Biz

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yerinde ve merkezi üretim yapmanın avantajlarını kullanarak, donuk ürün ve ürün depolama işlemlerinden uzaklaşıp, misafirlerimize günlük ve taze ürünler sunmanın zevkini yaşıyoruz. Her biri kendi alanında uzman, profesyonel ustalardan oluşan ACAR TEKNOLOJİ FIRIN siz misafirlerimizi mağazalarımızda ağırlamanın heyecanı içindedir...

Sektörün en kaliteli ve sağlıklı malzemeleri, ACAR TEKNOLOJİ'ın hünerli ustalarının elinde bir lezzet şöleni haline geliyor. Ürettiği unlu mamuller ve pastaların yanında kafe konseptiyle de hizmet veren MARKANIZ, ŞEHRİNİZ mekanları arasında lezzet dolu keyifli saatler geçirebileceğiniz bir yer olarak öne çıkıyor.

Tecrübeli MARKANIZ ustaları, günlük ve taze olarak ürettikleri pasta ürünlerinde özenle seçilen malzemeleri kullanıyorlar. Pastanın sizin için mutluluk anlamına geldiğini biliyor ve yaptıkları her pastanın mutlu günlerinizi kusursuz bir şekilde taçlandırması için çalışıyorlar.

İletişim

Bize Ulaşın

Adres:

ADRESİNİZ


Yükleniyor
Mesajınız gönderildi. Teşekkür ederiz!