Telefon
WhatsApp
Taşıma Kurulum Değişim

Taşıma Kurulum Değişim

 

TAŞIMA – KURULUM - DEĞIŞIM HIZMETLERI (TEKDİ)

Tüm şirketler bilgi işlem sistemlerine dair bu hizmetlere sık sık ihtiyaç duymaktadırlar.

IOS BİLİŞİM, “TEKDİ” hizmetlerini ihtiyaç duyduğunuz gün içinde yerine getirir. Bu hizmetteki kalite ve performans güvencemiz Uzman Teknik personelimizdir. Bu hizmet; bir PC’ye RAM ilavesi, bir kullanıcının işletim sisteminin upgrade edilmesi, garantisi dolan bir notebook’un yenisi ile değiştirilmesi gibi çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir.

Teknik Destek Hizmetleri, BT yapılarını oluşturan yazılım ve donanımlar için verilir. Son Kullanıcı Teknik destek Hizmetleri Rekabet, yaptığımız işlerin BT teknolojilerini kesintisiz ve iyi kullanmayı zorunlu hale getirdiği boyutlarda yoğun olduğu bir dönemdir. İşyerlerinin verimli olması için BT sisteminin ve son kullanıcı desteğinin ne kadar önemli olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. BT teknolojisi ürünlere etkin destek sağlamak için ise, geniş bir uzmanlık yelpazesi, sorunlara sistematik yaklaşım ve altyapısal olanaklar gerekiyor. IOS BİLİŞİM, uzman destek kadroları, yedek parça stokları, Yardım Masası birimi ve hizmet yönetimini otomasyon ortamına taşıyan gelişmiş yazılım altyapısı ile kullanıcılarınızın, her zaman aynı hizmet seviyelerinde destek almasını sağlıyor.

SON KULLANICI TEKNIK DESTEK HIZMETLERI

Rekabet, yaptığımız işlerin BT teknolojilerini kesintisiz ve iyi kullanmayı zorunlu hale getirdiği boyutlarda yoğun olduğu bir dönemdir. İşyerlerinin verimli olması için BT sisteminin ve son kullanıcı desteğinin ne kadar önemli olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.

BT teknolojisi ürünlere etkin destek sağlamak için ise, geniş bir uzmanlık yelpazesi, sorunlara sistematik yaklaşım ve altyapısal olanaklar gerekiyor.

IOS BİLİŞİM, uzman destek kadroları, yedek parça stokları, Yardım Masası birimi ve hizmet yönetimini otomasyon ortamına taşıyan gelişmiş yazılım altyapısı ile kullanıcılarınızın, her zaman aynı hizmet seviyelerinde destek almasını sağlıyor.